• PIĘĆ POLSKICH FILMÓW W PROGRAMIE HOT DOCS

  26 kwietnia rozpocznie się Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych „Hot Docs” w Kanadzie. W programie tegorocznej edycji znalazło się pięć polskich dokumentów: „Beksińscy. Album wideofoniczny” Marcina Borchardta, „Sen Leocadii” Krzysztofa Nowickiego, „Hugo” Wojciecha Klimali i Mateusza Wajdy, „Over the Limit” Marty Prus oraz „Książę i dybuk” Elwiry Niewiery i Piotra Rosołowskiego.

 • SUNNY SIDE OF THE DOCS CZEKA NA PROJEKTY

  Pracujesz nad projektem filmu dokumentalnego? Zgłoś się na Sunny Side of the Doc. Organizatorzy czekają na projekty w fazie developmentu albo produkcji, a termin zgłoszeń upływa 25 kwietnia.

 • NABÓR KRÓTKICH FORM AUDIOWIZUALNYCH – PRZEGLĄD INTERCULTURAL VISUAL FORM 3

  Stowarzyszenie FORMATOVA popularyzuje sztuki audiowizualne prezentując filmy krótkometrażowe w nietypowych miejscach. W tym celu organizuje Intercultural Visual Form - przegląd prac z Francji, Belgii i Polski, które prezentowane są w przestrzeni publicznej i nietypowych miejscach w Paryżu, Brukseli i w Krakowie.

 • ZGŁOŚ SIĘ NA KURS "AKCJA DOKUMENT!"

  "Akcja dokument!" to profesjonalny kurs filmowy przeznaczony dla osób chcących zrobić swój pierwszy film dokumentalny. Swoje zgłoszenia można przesyłać do 10 kwietnia.

AKTUALNOŚCI

OSTATNIO DODANE FILMY

NA FESTIWALACH