„OVER THE LIMIT” Z KOLEJNYMI NAGRODAMI

Ostatnie miesiące to czas kolejnych sukcesów filmu „Over the Limit” Marty Prus. Oprócz pięciu nagród na Krakowskim Festiwalu Filmowym, dokument został nagrodzony na CineDoc w Tbilisi oraz festiwalu w Sewastopolu.

To był dobry okres dla Marty Prus, której w tym czasie udało się zdobyć  kolejne dwie nagrody na międzynarodowych festiwalach. Pierwszą z nich otrzymała na CineDoc Tibilisi w Gruzji, gdzie film został uhonorowany specjalnym wyróżnieniem jury. Natomiast na Sewastopolskim Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych i Programów Telewizyjnych "Razem wygrywając", dokument zdobył Grand Prix.

Over the Limit” to intymny dramat brutalnych relacji, które prowadzą do sukcesu. Portret rosyjskiej gimnastyczki artystycznej Margarity Mamun. Film przedstawia decydujący rok w jej życiu: Margarita stoi przed unikalną szansą występu na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro i zdobycia złotego medalu olimpijskiego. Wyjątkowy dostęp do kulis codziennego reżimu treningowego ukazuje wyjątkową więź Margarity z dwoma trenerkami Aminą Zaripovą i Iriną Viner.