ZGŁOŚ SIĘ NA EMERGING VOICES RETREAT W USA

Hot Springs Documentary Film Festival ogłasza nowy program szkoleniowy dla twórców filmów dokumentalnych - Emerging Voices Retreat. Swoje zgłoszenia można przesyłać do 31 lipca.

Hot Springs Documentary Film Festival, jeden z największych festiwali filmów dokumentanych w Ameryce Północnej, ogłosił program dla twórców filmowych. Do Emerging Voices Retreat mogą zgłaszać się reżyserzy i producenci ze swoimi projektami na etapie developmentu, pre-produkcji oraz postprodukcji. Zgłaszany projekt musi być ich pierwszą bądź drugą produkcją pełnometrażową lub serialem.

Podczas pierwszego weekendu festiwalu uczestnicy otrzymają akredytację umożliwającą udział we wszystkich panelach, dyskusjach, warsztatach i pokazach filmowych wraz z Q&A. Uczestnicy wezmą także udział w spotkaniach one-on-one z decydetanmi z branży filmowej.

Kulminacją programu jest "Retreat Day" - całodzienne spotkanie ekspertów z branży z uczestnikami, odbywające się w pięknej scenerii nad jeziorem. Dzień wypełniony jest dyskusjami i zamkniętymi spotkaniami z mentorami.

Festiwal pokrywa koszty podróży i zakwaterowania (4 noce) oraz koszt akredytacji. Wydarzenie odbywa się od 19 do 22 października. Swoje zgłoszenia można przesyłać do 31 lipca. Więcej informacj znajduje się tutaj.