APLIKUJ NA DOK CO PRO-MARKET

Organizatorzy sekcji Industry festiwalu DOK Leipzig czekają na projekty. Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-29 października w ramach DOK Industry w Lipsku. Aplikować można tylko do 15 lipca 2024 r.

DOK Co-Pro Market to dwa dni intensywnych spotkań, które mają na celu zachęcić producentów do nawiązywania współpracy i międzynarodowych koprodukcji oraz pomóc im zdobyć źródła finansowania. Poza spotkaniami ‘one-to-one’, w programie Co-Pro Market znajdują się też wspólne debaty i studia przypadków poświęcone możliwościom i wyzwaniom związanym z międzynarodowym rynkiem koprodukcyjnym. Spotkania DOK Co-Pro Market odbędą się 28-29 października.

Organizatorzy czekają na projekty kreatywnych dokumentów z całego świat, które znajdują się na wczesnym etapie produkcji. Do udziału w DOK CO-Pro Market wybranych zostanie maksymalnie 35 zgłoszeń. Mile widziani są również producenci, którzy aktualnie nie rozwijają nowego projektu, ale chcieliby wziąć w udział w części wydarzeń, które mogłyby przysłużyć się w ich dalszej pracy.

Wszystkie niezbędne informacje wraz z formularzem zgłoszeniowym można znaleźć tutaj.