OSTATNIE DNI ZGŁOSZEŃ NA ASIAN SIDE OF THE DOC

Ósma edycja targów Asian Side of the Doc odbędzie się w Banghoku w Tajlandii od 30 stycznia do 2 lutego 2018 roku. Zgłoszenia projektów należy przesyłać tylko do 11 grudnia.

Asian Side of the Doc to targi filmów dokumentalnychIdeą przyświecającą powstaniu Asian Side of the Doc jest umożliwienie nawiązania współpracy przez przedstawicieli branży filmowej z Azji i z reszty świata, a tym samym wspieranie koprodukcji i stworzenie międzynarodowej sieci twórców filmów dokumentalnych. Program wydarzenia obejmuje sesje pitchingowe, spotkania ‘one-to-one’, panele dyskusyjne oraz warsztaty.

Trwa nabór projektów na sesję pitchingową Asian Side of the Doc. Zgłaszać można zarówno projekty filmów, jak i seriali dokumentalnych oraz projekty transmedialne, które mają potencjał zaistnieć na azjatyckim rynku dokumentalnym. Powinny one znajdować się w fazie zaawansowanego developmentu, a ich tematyka dotyczyć nauki, środowiska naturalnego, historii, ekonomii, kultury i sztuki bądź archeologii. Chętni muszą zarejestrować się na stronie organizatora, a aplikacja powinna zawierać: streszczenie filmu, profil firmy produkcyjnej, fotosy, 2-4-minutowy trailer, budżet i plan finansowania, biografię reżysera, itp.

Termin rejestracji online projektów na Asian Side of the Doc upływa 11 grudnia.

Więcej informacji na stronie internetowej Asian Side of the Doc.