TRWA NABÓR NA NEW ARRIVALS - GO SHORT CAMPUS

Go Short Campus to przeznaczone dla młodych filmowców warsztaty, które mają za zadanie pomóc im stawiać pierwsze kroki w zawodzie. Zgłoszenia na Go Short Campus można przesyłać do 20 stycznia 2019 roku.

Organizatorzy warsztatów New Arrivals – Go Short Campus stworzyli je z myślą o młodych twórcach, którzy właśnie skończyli lub kończą szkołę filmową i którzy stawiają pierwsze kroki jako profesjonalni filmowcy. Na program Campusu składają warsztaty o tematyce rzadko poruszanej w szkołach filmowych, takiej jak dystrybucja, finansowanie, marketing filmów oraz techniki pitchingowe. Ponadto uczestnicy wezmą udział w spotkaniach z producentami i selekcjonerami festiwali.

Campus odbędzie się w trakcie festiwalu Go Short w holenderskim Nijmegen, w dniach od 2 do 7 kwietnia i weźmie w nim udział 20 osób z Europy i niektórych państw Bliskiego Wschodu. Udział w Campusie mogą wziąć osoby, które właśnie kończą lub skończyły w ciągu 2 ostatnich lat szkołę filmową. Chętni muszą do 20 stycznia 2019 roku przesłać organizatorom wypełniony formularz zgłoszeniowy.  Koszt udziału w imprezie to 295 euro. Cena ta obejmuje warsztaty, zakwaterowanie, wyżywienie oraz wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalu Go Short.

Szczegółowe informacje na temat Campusu znaleźć można na stronie internetowej organizatora.