ZGŁOŚ SIĘ NA CAMP 4SCIENCE

Camp 4Science to wyjątkowe wydarzenie dla twórców dokumentów naukowych, organizowane przez Akademię Filmową w Ołomuńcu. Swoje projekty można zgłaszać do 17 lutego.

W kwietniu 2018 roku odbędzie się już piąta edycja Camp4Science – największych międzynarodowych targów oraz szkoleń w centralnej i wschodniej Europie, skoncentrowanych na rozwoju dokumentów naukowych. Podczas sześciodniowego programu twórcy mogą wziąć udział w praktycznych kursach poświęconych zarówno tworzeniu filmu (pisaniu scenariuszy, obsłudze narzędzi  graficznych, przygotowywaniu wizualnej strony filmu), jak również szkoleniach z pozyskiwania funduszy, dotarcia do agentów sprzedaży czy znalezienia nowych miejsc dystrybucji.

W programie Camp 4Science znajdą się także case studies odnoszących sukcesy dokumentów naukowych oraz panele dyskusyjne z profesjonalistami: nadawcami telewizyjnymi, dystrybutorami, producentami czy reżyserami. W ostatnim dniu odbędzie się pitching, podczas którego uczestnicy przedstawią swoje projekty komisji składającej się z przedstawicieli funduszy oraz międzynarodowych festiwali.

Camp 4Science odbędzie się w dniach 23 do 28 kwietnia 2018 roku. Projekty można zgłaszać do 17 lutego wypełniając formularz aplikacyjny dostępny na stronie internetowej organizatora.

zdjęcie: AFO